Vrh "E"

Rodiče vrhu "E" jsou

MATKA:

Celým jménem COLL CELINE BY RIHANNA nar.15.7.2015  pochází z našeho "C" vrhu jehož rodiči jsou psi v našem vlastnictví   Assima a Rosi.Pro Celinku jsme se rozhodli pro její vyjímečné pracovní schopnosti ,které zdělila po tátovi Rosim a projevovali se u ní opravdu od malička.

Celinka se stala platnou členkou domácí smečky,ale s respektem a pokorou vůči starším členům.Postupně jak s námi vyrůstala ,tak dokázala, že je velmi inteligentní a učenlivá a již v 10 měsících byla připravena ve výcviku ke zkouškám.Je to fenka , která je naučená chodit  zásadně na volno bez toho,že u ní nehrozí, že by neposlechla na daný povel. Je to neagresivní a nekonfliktní avšak seběvědomá fena.Vodítko jí však nedělá žádný problém.Výstavní kruhy nemiluje a protože jsme poznali, že výstavy spíše protrpí, tak si odbyla pouze ty povinné k uchovnění ,ale i přesto byla na klubové výstavě oceněna známkou Výborná 1 CAC.Já se  se Celinkou věnuji loveckému výcviku ve kterém opravdu najde jen málo konkurentů,zatím jediným, který dosáhl lepších výsledků než Celinka byl její otec Rosi.Dosáhla na zkouškách krásných výsledků již v 15měsících  obsadila na prestižním honičském memorialu Dr.Urbana krásné 3.místo! V necelých 21 měsících dosáhla neuvěřitelného úspěchu a jako nejmladší RR získala titul ŠAMPION PRÁCE- LOVECKÝ VÝKON!Manželka se se Celinkou věnuje nácviku Agilit a obě si to užívají.

OTEC:

 
Protože naším cílem v chovu Rhodéských Ridgebacků je zachování jejich správných povahových vlastností (vyrovnanost,nebojácnost,)vybíráme vždy pouze krycí psy ,které osobně máme  možnost poznat a ověřit si jejich neagresivní ,nebo naopak bázlivou povahu v normálním životě a ne až v momentě kdy přijedeme s hárající fenou za psem .Proto naše volba při výběru krycího psa nepadla na žádného ze současných výstavně megaúspěšných zahraničních jedinců.Upřímně ono ani v českých krajích není dvakrát co se týká povahových vlastností o co stát. Přestože se říká, že "pod svícnem bývá největší tma" ,tak na nás se při výběru otce usmálo štěstí v podobě ENZA. Celým jménem EASY TO LOVE ENZO Qwandoya,který pochází z velmi známé CHS Qwandoya.
 
D.O.B: 26.2.2015

CHOVNÝ PES - bonitace KCHRR 1.10.2016
66,5 cm, plnochrupý, nůžkový skus
DKK 0/0 DLK 0/0 OCD neg LTV neg SA neg
DM N/N
Blue dilute D/D
Heamophilia B N/N
EOAD High confidence clear
JME clear

Tituly:

C.I.B.Interšampion

Český junioršampion
Český šampion

Polský šampion

Slovenský šampion 

Rumunský šampion a Rumunský grandšampion

Vícenásobný CAC,CACIB,BOB

Matka : Ashari Pearl for Qwandoya
HD A/A ED 0/0 OCD neg LTV free SA free
DM N/N EOAD high confidence CLEAR, Blue dilute D/D JME clear

Otec: Kadamo It´s Now or Never

HD A/A ED 0/0 OCD neg LTV free SA free DM N/N EOAD high confidence CLEAR, Blue dilute D/dOdkaz  na stránky otce :www.enzo-qwandoya.cz/

 

Kontakt

Kennel Rihanna U Studny 259
Dolní Jirčany
25244

777 83 10 76
martsvejdova@seznam.cz